Ponúkame Vám na predaj klimatizácie do bytu, rodinného domu či iných miestností. Môžete si vybrať spomedzi overených výrobcov ako Sinclair, Daikin, Toshiba a Airwell.

Nástenná klimatizácia je najčastejším a cenovo najdostupnejším riešením klimatizovania priestorov. Klimatizácie môžu disponovať aj špeciálnou filtráciou, ionizátorom, čističkou vzduchu prípadne vo vyšších triedach aj pohybovým senzorom.

Ďalšie informácie ohľadom montáže nájdete tu.

V prípade akýchkoľvek otázok či nejasností Vám radi poradíme. Môžete nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo pomocou kontaktného formulára v sekcii kontakt.

Kategórie produkov

V prípade záujmu o iný produkt nás neváhajte kontaktovať.

Vedeli ste že klimatizácia neslúži len na chladenie ale aj kúrenie?

Na jar alebo v jeseni, keď je premenlivé počasie, netreba pri náhlom ochladení zapínať kúrenie (napríklad podlahové kúrenie potrebuje na rozbeh niekoľko hodín), klimatizácia vykúri miestnosť veľmi rýchlo a rovnako rýchlo vie zareagovať na potrebu chladenia.

Vykurovanie klimatizáciou je výhodné najmä v období, keď je vonkajšia teplota tesne nad nulou. V takom prípade dokáže ohrievať vzduch s oveľa nižšími nákladmi než je to bežné pri vykurovaní elektrinou alebo plynom.

Niektoré výkonnejšie typy klimatizácii s invertorom však dokážu vykúriť priestor aj pri vonkajších teplotách hlboko pod bodom mrazu.